Aktualności

27 maja 2015

Bawili się gogolewscy seniorzy

W piękne,majowe popołudnie 23 maja br., jak co roku odbyło się spotkanie seniorów mieszkających w Gogolewie oraz zaproszonych gości. Dzień Seniora w naszej wsi stał się już imprezą cykliczną i co najważniejsze mimo upływających lat uczestnicy zachowują dobrą formę.

» czytaj więcej..
20 maja 2015

Festyn Rodzinny IV Bieg Św. Apostolów Piotra i Pawła

W najbliższą niedzielę tj. 24.05.2015r, już po raz czwarty odbędzie się festyn rodzinny pod hasłem :"Bieg Św. Apostołów Piotra i Pawła". Organizatorami tej imprezy są : Rada rodziców , nauczyciele, uczniowie oraz ks. proboszcz Józef Dutkowiak. Poniżej szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia. Nie powinno Was tam zabraknąć !

» czytaj więcej..
31 marca 2015

To jest temat

"To jest temat" to program TVP INFO realizowany na żywo z miejsca wydarzenia. Informuje o tym, co danego dnia przykuło uwagę widzów z całego kraju. W dniu dzisiejszym tj. 31.03.2015 roku program ten nadawany był z Niepartu, a tematem było powstanie na naszym terenie kopalni węgla brunatnego i wiążące się z tym zagrożenia.

» czytaj więcej..
14 marca 2015

Świętowały panie z KGW w Gogolewie

W ostatnią środę , 11 marca br., panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie zebrały się na corocznym spotkaniu z okazji Dnia Kobiet. Nie zabrakło życzeń , podziękowań , sprawozdań, wspomnień i planów.

» czytaj więcej..
21 lutego 2015

Mieszkańcy Gogolewa wybrali nowego sołtysa

19 lutego 2015 roku zapisze się w historii Gogolewa jako data szczególna. Po 20 latach sprawowania funkcji sołtysa Janusz Bogdański postanowił ,że nie będzie się ubiegał o następną kadencję. Nowym sołtysem wybrany został Adam Franciszczak. Zebraniu wyborczemu przewodniczyła pani Skrobała. Obecny był Burmistrz Krobi - Sebastian Czwojda oraz Adam Sarbinowski -reprezentujący Urząd Gminy.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192177 osób.
realizacja 2011: studio fabryka