Aktualności

24 stycznia 2013

Zebranie sprawozdawcze OSP Gogolewo/ foto

Dla strażaków ochotników z naszej miejscowości ubiegły rok był szczególny ze względu na obchodzony jubileusz 75-lecia .W dniu 24 stycznia 2013 roku , w sali wiejskiej w Gogolewie, odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze OSP Gogolewo. W spotkaniu tym uczestniczyli zaproszeni goście , druhowie gogolewskiej jednostki , członkowie wspierający oraz mieszkańcy naszej wsi.

» czytaj więcej..
24 grudnia 2012

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z dźwiękiem dzwonków melodyjnych, wraz z opłatkiem wigilijnym w dzień Bożego Narodzenia ślę serdeczne Wam życzenia!

» czytaj więcej..
04 grudnia 2012

Kabaret Pod Wyrwigroszem wystąpi w Krobi

25 stycznia 2013r., wystapi w krobskim kinie Kabaret pod Wyrwigroszem – kabaret założony w październiku 1990 roku. Ekipa ta współpracuje z radiem RMF FM, m.in. realizując "Między Bugiem a prawdą" – cykl słuchowisk satyrycznych o rodzinie z Kresów.Kabaret wystąpił kilkanaście razy gościnnie na scenie Teatru STU. 1997 okazał się rokiem przełomowym, ze względu na udział w benefisie Iwony Bielskiej, emitowanym na antenie TVP 2 i TV Polonia.W lutym 2008 kabaret nagrał wersję przeboju Jožin z bažin zespołu Banjo Band z Czech i zatytułowaną "Donald marzy". Utwór wykonany został w programie "Pojedynek nie na żarty" TVP 2 i zyskał rozgłos dzięki upowszechnieniu przez portale You Tube i Joe Monster. Od wielu lat kabaret często gości w telewizji.

» czytaj więcej..
22 listopada 2012

Po stronie prawdy - po stronie protestujących

21 listopada br. mieszkańcy terenu na którym firma PAK, póki co, realizuje przyznaną jej koncesję na odwierty badawcze ponownie zebrali się chcąc zaprotestować wobec planów ewentualnego powstania kopalni węgla brunatnego. Sprawą zainteresowała się TV Trwam i w programie "Po stronie prawdy" , który realizowany jest na żywo, przedstawiła swoim telewidzom tutejszy problem.

» czytaj więcej..
20 listopada 2012

Są dziwy w niebie i na ziemi, o których ani śniło się waszym filozofom.

20 listopada br.,z inicjatywy pani radnej Genowefy Skrobała oraz pań pracujących w bibliotekach naszej gminy, miało miejsce szczególne spotkanie . Członkinie KGW z Gogolewa i Niepartu, w nastroju zadumy,nostalgii i wspomnień, uczestniczyły w "Poetyckich Zaduszkach". Był to słowno - muzyczny wieczór, poświęcony zmarłym bliskim i przyjaciołom.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7201548 osób.
realizacja 2011: studio fabryka