Aktualności

28 sierpnia 2015

Letnie półkolonie w Gogolewie

Podczas tegorocznych, niestety kończących się już, wakacji najmłodsi mieszkańcy naszej wsi uczestniczyli w zorganizowanych zajęciach. Przez kilka dni z chęcią przychodzili na salę wiejską gdzie pod okiem opiekuna wspólnie się bawili, uczyli i przygotowywali specjalny pokaz mody.

» czytaj więcej..
20 sierpnia 2015

Dożynkowe święto w Gogolewie

15 sierpnia obchodzimy święta zarówno kościelne jak i narodowe. W tym roku mieszkańcy Gogolewa obchodzili także święto plonów czyli tradycyjne dożynki. Organizatorzy zadbali o to aby praktycznie przez cały dzień z tej okazji coś się działo. Święto to poprzedziły przygotowania i próby, w które zaangażowali się nie tylko młodzież ale także seniorzy wioski. Nad wszystkimi wydarzeniami czuwał sołtys Adam Franciszczak wraz z członkami rady sołeckiej oraz paniami z KGW.

» czytaj więcej..
31 lipca 2015

Mecz dożynkowy 2015r.

W dniu 15 sierpnia 2015r. odbędą się w Gogolewie tradycyjne dożynki. Jak zapewne pamiętamy nie było ich w ubiegłym roku ze względu na remont sali. Może zdradzę rąbek tajemnicy, ale organizatorzy przygotowują tegoroczną imprezę w odmienionej formie i z pewnością atrakcji nie zabraknie.

» czytaj więcej..
05 lipca 2015

Kino SŁOŃCE

W dniach od 9 do 12 lipca odbędzie się Strefa Militarna 2015. Jak już wcześniej informowaliśmy w tym roku podczas tego wyjątkowego wydarzenia będzie także można skorzystać z usług Kina “Słońce”, nawiązującego do gostyńskiego kina, które w przyszłym roku świętować będzie osiemdziesiątą rocznicę powstania. W specjalnym kinowym namiocie będzie można poczuć atmosferę lat trzydziestych poprzedniego wieku i zobaczyć m.in. regionalne produkcje historyczne oraz fragmenty kronik.

» czytaj więcej..
28 czerwca 2015

Wszystko było dla nich

27 czerwca br., zorganizowano w Gogolewie Dzień Dziecka. W wydarzenie to zaangażowali się m.in. Rada Sołecka , Koło Gospodyń Wiejskich oraz OSP Gogolewo. Nad wszystkim czuwał sołtys Adam Franciszczak. Pamiętając ubiegłoroczny problem z deszczem, tym razem udało się tego problemu uniknąć i przy dość sprzyjającej aurze dzieci bawiły się wyśmienicie.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192013 osób.
realizacja 2011: studio fabryka