Aktualności

15 marca 2012

Dzień Kobiet połączony z wyborami

W czwartek 15 marca 2012r, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie , zebrały się aby wspólnie świętować swoje święto. Jest to już tradycja kontynuowana od wielu lat i także w tym roku nie mogło być inaczej.

» czytaj więcej..
11 marca 2012

Wiosna ,wiosna ,wiosna ach to ty ?

Choć dziś dopiero 11 marzec i niedawno mieliśmy mroźną zimę, to piękne słońce skłania do poszukiwania oznak zbiżającej się wiosny .

» czytaj więcej..
11 marca 2012

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA !!! - I rata podatku - Prośba proboszcza o pomoc przy rozbiórce płota

» czytaj więcej..
08 marca 2012

Święto wszystkich kobiet

A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał, Jest więc odtąd na wieki i grzeszna i święta, Zdradliwa i wierna, i dobra i zła, I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza... I anioł i demon, i upiór i cud, I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna. Początek i koniec... J. Tuwim

» czytaj więcej..
05 marca 2012

Za półtora - dwa lata firma PAK będzie się starać o koncescję na wydobycie

02 marca br. , w Gogolewie odbyło się zebranie mieszkańców naszego terenu, którzy zainteresowani są sprawą kopalni. Organizatorami spotkania byli członkowie Stowarzyszenia "Nasz Dom" ,zrzeszającego rolników przeciwnych odwiertom i budowie kopalni węgla brunatnego na terenie gminy Krobia i okolicach. Sprawa jest trudna, a problem dotyczy wielu mieszkańców naszego regionu. Nic więc dziwnego ,że gogolewska sala wiejska choć nie należy do małych, z trudem pomieściła uczestników spotkania. Podobnie jak w Sobiałkowie dało się odczuć emocje, jednak charakter spotkania był bardziej informacyjny .

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200062 osób.
realizacja 2011: studio fabryka