Aktualności

14 sierpnia 2013

Dni Krobi 2013

Od przyszłej niedzieli w naszej gminie rozpoczyna się cykl imprez z okazji Dni Krobi 2013. Wśród wielu propozycji przygotowanych przez organizatorów wyróżnia się zapewne koncert gwiazdy. LIBER I NATALIA SZROEDER to na dzień dzisiejszy ścisła czołówka polskiej sceny muzycznej i chyba od dłuższego czasu mieszkańcy naszej gminy na takie wydarzenie czekali.

» czytaj więcej..
01 lipca 2013

Festyn rodzinny i II Bieg Piotra i Pawła za nami

23 czerwca br., w dniu, kiedy wszystkie dzieci składają najlepsze życzenia swoim tatom, na boisku szkolnym Zespołu Szkół w Gostkowie spotkali się uczniowie i ich rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły, mieszkańcy wiosek z dwóch gmin: Krobia i Miejska Górka należących do obwodu szkoły, by wziąć udział w festynie rodzinnym.

» czytaj więcej..
25 czerwca 2013

Strażacy ! jesteśmy z Was dumni

23 czerwca br.,na stadionie miejskim w Pępowie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. W szranki stanęły najlepsze jednostki z każdej gminy powiatu gostyńskiego, które zostały wyłonione podczas odbywających się wcześniej Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych - wśród nich nasza jednostka OSP Gogolewo.

» czytaj więcej..
17 czerwca 2013

Słoneczny Dzień Dziecka w Gogolewie

W niedzielę, 16 czerwca br. ,na placu przy sali wiejskiej w Gogolewie było gwarno, radośnie,wesoło,słonecznie, ciepło i miło. A to wszystko za sprawą najmłodszych mieszkańców naszej wsi. Rada Sołecka wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w tym właśnie dniu zorganizowali Dzień Dziecka w naszej miejscowości.

» czytaj więcej..
12 czerwca 2013

Festyn - II Bieg Piotra i Pawła ZAPROSZENIE

23 czerwca br., Zespół Szkół w Gostkowie organizuje festyn rodzinny , którego głównym punktem będzie II Bieg Piotra i Pawła. Organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7201552 osób.
realizacja 2011: studio fabryka