Aktualności

05 lipca 2015

Kino SŁOŃCE

W dniach od 9 do 12 lipca odbędzie się Strefa Militarna 2015. Jak już wcześniej informowaliśmy w tym roku podczas tego wyjątkowego wydarzenia będzie także można skorzystać z usług Kina “Słońce”, nawiązującego do gostyńskiego kina, które w przyszłym roku świętować będzie osiemdziesiątą rocznicę powstania. W specjalnym kinowym namiocie będzie można poczuć atmosferę lat trzydziestych poprzedniego wieku i zobaczyć m.in. regionalne produkcje historyczne oraz fragmenty kronik.

» czytaj więcej..
28 czerwca 2015

Wszystko było dla nich

27 czerwca br., zorganizowano w Gogolewie Dzień Dziecka. W wydarzenie to zaangażowali się m.in. Rada Sołecka , Koło Gospodyń Wiejskich oraz OSP Gogolewo. Nad wszystkim czuwał sołtys Adam Franciszczak. Pamiętając ubiegłoroczny problem z deszczem, tym razem udało się tego problemu uniknąć i przy dość sprzyjającej aurze dzieci bawiły się wyśmienicie.

» czytaj więcej..
28 czerwca 2015

Kampania wojewódzka „Uzależnia mnie tylko sport”- uczestniczyli także mieszkańcy Gogolewa

Celem kampanii „Uzależnia mnie tylko sport” organizowanej przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego było przede wszystkim promocja i realizacja zadań dotyczących profilaktyki uzależnień w połączeniu z aktywnością ruchową uczestników imprez. Do głównych zadań projektu należy także zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat szkód wynikających z używania alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

» czytaj więcej..
24 czerwca 2015

Dzień Dziecka w Gogolewie- Zaproszenie

Tradycyjnie w czerwcu obchodzony jest Dzień Dziecka. W Gogolewie również pamiętają o najmłodszych mieszkańcach wioski. Z tej właśnie okazji organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę na festyn przygotowany specjalnie dla nich.

» czytaj więcej..
02 czerwca 2015

Wiceburmistrz Krobi rozpoczął pracę

Z dniem 1 czerwca br. swoją pracę w Urzędzie Miejskim w Krobi rozpoczął Wiceburmistrz Krobi Michał Listwoń.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200032 osób.
realizacja 2011: studio fabryka