Aktualności

01 czerwca 2014

Spotkanie z okazji Dnia Matki

W środę , 28 maja br. , odbyło się zorganizowane przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich spotkanie z okazji Dnia Matki. Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać porad dietetyka oraz skorzystać z urządzenia podającego określone wyniki swojego organizmu. Salwy śmiechu na sali można było słyszeć przy okazji występu Lidki Mendyki i Ani Szulc - członkiń kabaretu "Na fali " z Krobi. Biesiada trwała do późnych godzin wieczornych. /tekst/fot:WojDor/

» czytaj więcej..
30 maja 2014

III Festyn Rodzinny z okazji Biegu Św. Ap. Piotra i Pawła za nami

25 maja 2014 roku, przy budynku Zespołu Szkół w Gostkowie odbył się kolejny Festyn Rodzinny. Już po raz trzeci dyrekcja , nauczyciele i rodzice dzieci uczęszczających do tej szkoły zorganizowali lokalne święto. Głównym punktem zawsze jest Bieg Świętych Apostołów Piotra i Pawła - patronów parafii w Nieparcie. Z pewnością , biorąc pod uwagę pogodę jaką mieliśmy w tygodniu po festynie także, oni czuwali nad przebiegiem biegu i festynu. Bieg, liczne atrakcje dla dzieci, występy artystyczne oraz nader wszystko wspaniała , można powiedzieć iście letnia aura sprawiło ,że w festyn nawiedziło liczne grono mieszkańców wsi z okręgu działania ZS w Gostkowie oraz parafii w Nieparcie. Byli także goście przyjezdni, którzy skorzystali z okazji aby miło spędzić niedzielne popołudnie.

» czytaj więcej..
16 maja 2014

Festyn rodzinny - III Bieg Św. Apostołów Piotra i Pawła

Już po raz trzeci , przy Zespole Szkół w Gostkowie, zostanie zorganizowany okolicznościowy Bieg Św. Apostołów Piotra i Pawła , a przy tej okazji festyn rodzinny. Organizatorzy tym razem wybrali datę 25 maja 2014r.. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH !!!

» czytaj więcej..
30 marca 2014

Odnawialne Źródła Energii – inwestycją w przyszłość

Wraz z wejściem w życie ustawy o odnawialnych źródłach energii pojawi się szansa na powstanie polskiej branży energetyki obywatelskiej, którą będą tworzyć (gospodarstwa domowe i rolne, wspólnoty lokalne, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorcy czy jednostki samorządu terytorialnego). Oznacza to, że prąd będzie wytwarzany przez konsumentów energii elektrycznej. Firma Lion Energy Group zaprasza na spotkanie osoby, zainteresowane tematyką pozyskiwania elektryczności z energii światła słonecznego. Na spotkaniach, dotyczących fotowoltaicznych źródeł energii elektrycznej, poruszona zostanie m.in. kwestia dofinansowania budowy instalacji, umożliwiających pozyskiwanie bezpłatnej energii elektrycznej. Spotkanie odbędzie się w 2 kwietnia w Gogolewie o godz.19.

» czytaj więcej..
07 marca 2014

KGW spotkało się z okazji Dnia Kobiet

Od wielu już lat członkinie, Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie, spotykają się aby razem uczcić swoje święto. Nie inaczej było w tym roku. Spotkanie to odbyło się w poniedziałek 3 marca.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192030 osób.
realizacja 2011: studio fabryka