Aktualności

25 sierpnia 2014

Gogolewo znów najlepsze

Uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy na wyspie kasztelańskiej, którego dokonał Burmistrz Krobi Sebastian Czwojda, było znakiem, że Dni Krobi 2014 się rozpoczęły. Na dzień 24 sierpnia organizatorzy przygotowali urozmaicony program. Tradycja i historia została połączona z rywalizacją między sołectwami , przy słodkim miodzie. Podczas, chłodnego już wieczoru, zgromadzoną publiczność rozgrzewał Mrozu z zespołem.

» czytaj więcej..
07 lipca 2014

Deszcz popsuł święto

Podobnie jak w latach ubiegłych Rada Sołecka w Gogolewie zorganizowała Dzień Dziecka. Niestety data 22 czerwca br., na kiedy zaplanowano imprezę okazała się trochę pechowa. Aura okazała się mało łaskawa dla najmłodszych mieszkańców naszej wsi. Momentami ulewny deszcz spowodował ,że dzieci nie mogły skorzystać w pełni z przygotowanych atrakcji.

» czytaj więcej..
01 czerwca 2014

Dzień Seniora w Gogolewie

To już się stało tradycją ,że co roku gogolewscy seniorzy spotykają się na wspólnej imprezie. W tym roku było to 31 maja. Jak zwykle przy tej okazji nie zabrakło najważniejszych chyba rzeczy. Modlitwy , jedzenia i picia oraz dobrej zabawy. Uśmiech towarzyszył zebranym i oto chodziło organizatorom , aby na chwilę choćby zapomnieć o chorobach , problemach , zmartwieniach i innych trudach życia codziennego.

» czytaj więcej..
01 czerwca 2014

Spotkanie z okazji Dnia Matki

W środę , 28 maja br. , odbyło się zorganizowane przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich spotkanie z okazji Dnia Matki. Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać porad dietetyka oraz skorzystać z urządzenia podającego określone wyniki swojego organizmu. Salwy śmiechu na sali można było słyszeć przy okazji występu Lidki Mendyki i Ani Szulc - członkiń kabaretu "Na fali " z Krobi. Biesiada trwała do późnych godzin wieczornych. /tekst/fot:WojDor/

» czytaj więcej..
30 maja 2014

III Festyn Rodzinny z okazji Biegu Św. Ap. Piotra i Pawła za nami

25 maja 2014 roku, przy budynku Zespołu Szkół w Gostkowie odbył się kolejny Festyn Rodzinny. Już po raz trzeci dyrekcja , nauczyciele i rodzice dzieci uczęszczających do tej szkoły zorganizowali lokalne święto. Głównym punktem zawsze jest Bieg Świętych Apostołów Piotra i Pawła - patronów parafii w Nieparcie. Z pewnością , biorąc pod uwagę pogodę jaką mieliśmy w tygodniu po festynie także, oni czuwali nad przebiegiem biegu i festynu. Bieg, liczne atrakcje dla dzieci, występy artystyczne oraz nader wszystko wspaniała , można powiedzieć iście letnia aura sprawiło ,że w festyn nawiedziło liczne grono mieszkańców wsi z okręgu działania ZS w Gostkowie oraz parafii w Nieparcie. Byli także goście przyjezdni, którzy skorzystali z okazji aby miło spędzić niedzielne popołudnie.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7201495 osób.
realizacja 2011: studio fabryka