Aktualno艣ci

28 czerwca 2015

Kampania wojew贸dzka 鈥濽zale偶nia mnie tylko sport鈥- uczestniczyli tak偶e mieszka艅cy Gogolewa

Celem kampanii 鈥濽zale偶nia mnie tylko sport鈥 organizowanej przez Samorz膮d Wojew贸dztwa Wielkopolskiego by艂o przede wszystkim promocja i realizacja zada艅 dotycz膮cych profilaktyki uzale偶nie艅 w po艂膮czeniu z aktywno艣ci膮 ruchow膮 uczestnik贸w imprez. Do g艂贸wnych zada艅 projektu nale偶y tak偶e zwi臋kszenie 艣wiadomo艣ci dzieci i m艂odzie偶y na temat szk贸d wynikaj膮cych z u偶ywania alkoholu i innych 艣rodk贸w psychoaktywnych.

24 czerwca 2015

Dzie艅 Dziecka w Gogolewie- Zaproszenie

Tradycyjnie w czerwcu obchodzony jest Dzie艅 Dziecka. W Gogolewie r贸wnie偶 pami臋taj膮 o najm艂odszych mieszka艅cach wioski. Z tej w艂a艣nie okazji organizatorzy zapraszaj膮 w najbli偶sz膮 sobot臋 na festyn przygotowany specjalnie dla nich.

02 czerwca 2015

Wiceburmistrz Krobi rozpocz膮艂 prac臋

Z dniem 1 czerwca br. swoj膮 prac臋 w Urz臋dzie Miejskim w Krobi rozpocz膮艂 Wiceburmistrz Krobi Micha艂 Listwo艅.

31 maja 2015

IV SZKOLNY FESTYN RODZINNY ZA NAMI

Organizatorzy IV Festynu Rodzinnego pod has艂em " Bieg 艢wi臋tych Aposto艂贸w Piotra i Paw艂a" ponownie stan臋li na wysoko艣ci zadania bo na wszystkich , kt贸rzy zdecydowali si臋 przyby膰 24 maja do Gostkowa czeka艂y ciekawe propozycje i atrakcje. Oczywi艣cie wa偶nym aspektem tego typu imprez jest pogoda, kt贸ra i tym razem by艂a wy艣mienita. Rada Rodzic贸w, nauczyciele, uczniowie i wszystkie osoby zaanga偶owane w organizacj臋 imprezy postarali si臋, aby w jak najlepszy spos贸b ten dzie艅 by艂 wspominany - bez w膮tpienia to im si臋 uda艂o, o czym 艣wiadcz膮 opinie uczestnik贸w , ale tak偶e lokalnych medi贸w.

31 maja 2015

OSP Gogolewo nie zawodzi

24 maja br. w Pudliszkach odby艂y si臋 Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Po偶arnicze jednostek ochotniczych stra偶y po偶arnych gminy Krobia. Zawody te tradycyjnie organizuje Zarz膮d Oddzia艂u Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Krobi oraz Gmina Krobia. Jak to ju偶 od paru lat bywa, 艣wietnie zaprezentowali si臋 w nich stra偶acy z Gogolewa.

» czytaj wi臋cej..
Stron臋 odwiedzi艂o 7181222 os贸b.
realizacja 2011: studio fabryka