Aktualności

07 marca 2013

Miła atmosfera i dobra zabawa

Zbliża się Dzień Kobiet i właśnie z tej okazji w ostatnią środę, czyli 06 marca br., mieszkanki Gogolewa spotkały się na sali wiejskiej, aby wspólnie celebrować swoje święto. Inicjatorem uroczystości był oczywiście Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie. Organizatorzy zadbali o każdy aspekt imprezy, aby uczestniczki dobrze się bawiły, ale równocześnie czegoś nowego się dowiedziały. Oczywiście był także czas na wspólne rozmowy i plany dotyczące działalności KGW w najbliższej przyszłości.

» czytaj więcej..
04 marca 2013

Czar starych fotografii z Gogolewa i okolic

Dla nielicznych to wspomnienia, dla większości z nas lekcja historii i moc tajemnic. To wszystko niosą za sobą zamieszczone poniżej stare fotografie. Pochodzą one z lat ok. 1934- 1941 i w większości robione były w Gogolewie. Z pewnością są na nich dawni mieszkańcy naszej wsi.

» czytaj więcej..
01 marca 2013

Czy to już prawdziwy koniec zimy w Gogolewie?

Choć jeszcze parę dni temu za oknami oglądaliśmy śnieżną zimę i kszątaliśmy się z łopatami odśnieżając swoje posesje, to niektórzy synoptycy przewidują ,że to koniec tej zimnej pory roku. Dla niedowiarków powyższej tezy mam pewien dowód. Ale czy tak będzie czas pokaże.

» czytaj więcej..
01 lutego 2013

RUSZY AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ NA KOMPLEKSIE SPORTOWYM

Gminne Centrum organizuje na kompleksie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012” Krobia ul. Targowa, Amatorską Ligę Piłki Nożnej.

» czytaj więcej..
24 stycznia 2013

Zebranie sprawozdawcze OSP Gogolewo/ foto

Dla strażaków ochotników z naszej miejscowości ubiegły rok był szczególny ze względu na obchodzony jubileusz 75-lecia .W dniu 24 stycznia 2013 roku , w sali wiejskiej w Gogolewie, odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze OSP Gogolewo. W spotkaniu tym uczestniczyli zaproszeni goście , druhowie gogolewskiej jednostki , członkowie wspierający oraz mieszkańcy naszej wsi.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7199689 osób.
realizacja 2011: studio fabryka