Aktualności

12 maja 2013

Nie ma lepszego od Jana Pawła II / foto

W piątek 10 maja br., zgodnie z zapowiedzią, młodzież Zespołu Szkół w Gostkowie zaprezentowała program artystyczny pod hasłem :" Wieczornica - Ojcu Świętemu Śpiewajmy". Cały ich występ w kościele, w Nieparcie, poświęcony był życiu i działalności Karola Wojtyły , później papieża, a dziś błogosławionego Jana Pawła II.

» czytaj więcej..
08 maja 2013

Ojcu Świętemu Śpiewajmy

Tradycyjnie już, z okazji rocznicy beatyfikacji Jana Pawła II ,młodzież z Zespołu Szkół w Gostkowie przygotowała program artystyczny poświęcony naszemu wielkiemu rodakowi. Wieczornica odbędzie się 10 maja br.,o godz. 19 w kościele parafialnym w Nieparcie.

» czytaj więcej..
29 kwietnia 2013

Zaginiony odnalazł się

Gostyńska policja odwołała poszukiwanie mieszkańca Gogolewa, które zostało zgłoszone przez jego byłą żonę. Okazało się, że mężczyzna jest cały i zdrowy, a samo zgłoszenie zaginięcia przez byłą żonę uważa za nieuzasadnione.

» czytaj więcej..
28 kwietnia 2013

Bawili się seniorzy /foto+video/

Można powiedzieć ,że tradycyjnie - bo już trzeci rok z rzędu seniorzy z Gogolewa spotykają się aby wspólnie spędzić miły wieczór. Taki odbył się w sobotę 27 kwietnia br.. Ciepła atmosfera, dobra zabawa i wspomnienia zawsze towarzyszą tym spotkaniom. Nie inaczej było tym razem.

» czytaj więcej..
28 kwietnia 2013

ZAGINĄŁ MIESZKANIEC GOGOLEWA

Gostyńska policja i zaniepokojona rodzina szukają Jarosława Cichowlasa, 44-latka z Gogolewa. Wczoraj około 18.00 wyszedł z domu i do tej chwili nie skontaktował się z rodziną. Jeśli ktoś wie gdzie może być zaginiony proszony jest o kontakt z KPP w Gostyniu.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192098 osób.
realizacja 2011: studio fabryka